css templates

Program

2018-2019 Yıllık Program

TARİHSEANS SAATİ YER OYUN
19.10.2018 Cuma10:00Bozhane İlkokulu Beykoz / İSTANBULKaragöz
19.10.2018 Cuma13:00 - 14:0075. Yıl Cumhuriyet İlkokulu Beykoz / İSTANBULKaragöz
12.11.2018 Pazartesi10:00Seda Anaokulu Esenyurt / İSTANBULKaragöz
21.11.2018 Çarşamba11:00Dört Mevsim Anaokulu Beylikdüzü / İSTANBULKaragöz
25.11.2018 Pazar14:003 Elma Anaokulu Beylikdüzü / İSTANBULKaragöz
09.12.2018 Pazar14:00İBB Sancaktepe Eyüp Sultan Kültür Merkezi Sancaktepe / İSTANBULKaragöz
23.12.2018 Pazar14:00KBK Sanat Merkezi Ataşehir / İSTANBULKaragöz
28.12.2018 Cuma13:00Aşağı Fındıklı İlkokulu Sungurlu / ÇORUMKaragöz
29.12.2018 Cumartesi14:00Özel İdare Konferans Salonu Sungurlu / ÇORUMKaragöz
05.01.2019 Cumartesi13:00Altın Çocuk Eğlence Merkezi Tuzla / İSTANBULKaragöz
20.01.2019 Pazar14.00Cem Karaca Kültür Merkezi Bakırköy / İSTANBULKaragöz
28.01.2019 Pazartesi13:00 - 15:00İstanbul Torium Sahne Esenyurt / İSTANBULKaragöz
31.01.2019 Perşembe16:00Bülent Ecevit Kültür Merkezi Kartal / İSTANBULKaragöz
08.02.2019 Cuma10:00 - 11:00 - 13:00Sevgi Çiçeği Anaokulu Pendik / İSTANBULKaragöz
17.02.2019 Pazar14:00İBB Şile Kültür Merkezi Şile / İSTANBULKaragöz
24.02.2019 Pazar13:00 - 15:00Barış Manço Kültür Merkezi Kadıköy / İSTANBULKaragöz
05.03.2019 Salı10:00Düşler Evi Anaokulu Kadıköy / İSTANBULKaragöz
10.03.2019 Pazar14:00İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi Güngören / İSTANBULKaragöz
13.03.2019 Çarşamba10:00 - 11:00Mini Kulüp Anaokulu Kadıköy / İSTANBULKaragöz
15.03.2019 Cuma11:00 - 13:00Halis Kurtça Kültür Merkezi Kadıköy / İSTANBULKaragöz
20.03.2019 Çarşamba10:30Kırmızı Şeker Anaokulu Maltepe / İSTANBULKaragöz
22.03.2019 Cuma10:00Deniz Yıldızı Anaokulu Maltepe / İSTANBULKaragöz
22.03.2019 Cuma13:00Badem Çocuk Anaokulu Maltepe / İSTANBULKaragöz
26.03.2019 Salı10:00Tülay Anaokulu Eyüp / İSTANBULKaragöz
10.04.2019 Çarşamba10:30Çiçek Bahçesi Anaokulu Fatih / İSTANBULKaragöz
10.04.2019 Çarşamba15:30Artı Bilim Anaokulu Bakırköy / İSTANBULKaragöz
12.04.2019 Cuma11:00Renkli Vadi Anaokulu Bayrampaşa / İSTANBULKaragöz
12.04.2019 Cuma14:00İlk Gülücük Anaokulu Bağcılar / İSTANBULKaragöz
23.04.2019 Salı11:00Elif Anaokulu Beylükdüzü / İSTANBULKaragöz
24.04.2019 Çarşamba10:30İpek Böceği Anaokulu Fatih / İSTANBULKaragöz
28.04.2019 Pazar14:003 Elma Anaokulu Beylikdüzü / İSTANBULKaragöz
03.05.2019 Cuma14:00Kardelenler Anaokulu Gaziosmanpaşa / İSTANBULKaragöz
17.05.2019 Cuma10:30Bando Çocuk Anaokulu Kadıköy / İSTANBULKaragöz
22.05.2019 Çarşamba10:30Kıztaşı Çocuk Evi Fatih / İSTANBULKaragöz
Listelenen Oyun - Toplam Oyun Sayısı
Bilgi ve Rezervasyon için: +90 531 403 2424

İletişim

Email: info@karagoz-hacivat.com
Telefon: +90 531 403 24 24

Link

Sunum Dosyası için TIKLAYINIZ